Kamil Glik
Geburtsdatum 03.02.1988
Alter 36
Nat. Polen  Polen
Größe 1,90m
Vertrag bis 30.06.2025
Position Innenverteidiger
Fuß rechts
Akt. Verein Cracovia
Interessierter Verein Lech Posen

Leistungsdaten: 23/24

Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung:
Dieses Gerücht teilen

Kamil Glik zu Lech Poznan?

02.12.2009 - 11:12 Uhr
Lech kupuje Kamila Glika za 2 mln z?otych

To ju? praktycznie przes?dzone! Pierwszym zimowym transferem Lecha Pozna? b?dzie sprowadzenie ?rodkowego obro?cy Kamila Glika. - Ustali?em ju? szczegó?y indywidualnego kontraktu z Lechem - zdradza "Faktowi" pi?karz gliwickiego Piasta.

Glik to jeden z najlepszych obecnie obro?ców w naszej ekstraklasie. M?ody pi?karz jest filarem linii defensywnej Piasta Gliwice, a selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda powo?a? go do kadry na niedawne mecze z Rumunia i Kanad?.

Procentuj? lata sp?dzone w Hiszpanii, w tym dwa sezony w rezerwach s?ynnego Realu Madryt. Nic dziwnego, ?e ros?y stoper gliwickiego zespo?u nie narzeka na brak ofert z czo?owych klubów ekstraklasy.

Najszybciej zadzia?a? jednak Lech Pozna?, który wyprzedzi? konkurentów i skutecznie sfinalizowa? negocjacje z pi?karzem Piasta.

– Je?li chodzi o mnie, to ja si? ju? zdecydowa?em na ten transfer. Przej?cie do Lecha to dla mnie kolejny krok do przodu w pi?karskiej karierze. B?d? móg? spróbowa? swoich si? w zespole, który regularnie walczy o mistrzostwo Polski. Teraz tylko w sprawie mojego transferu musz? si? porozumie? dzia?acze Lecha i Piasta. Mam nadzieje, ?e wszystko zako?czy si? po mojej my?li – mówi Glik.

Wprawdzie prezes Piasta Jacek Krzy?anowski zapewnia, ?e Piast zim? nie b?dzie si? os?abia?, to jednak wobec finansowych argumentów klubu z Poznania raczej zmieni zdanie. Internetowa strona transfermarkt.de wycenia pi?karsk? warto?? Kamila Glika na pó? miliona euro.I prawdopodobnie tyle klub z Gliwic zainkasuje za transfer swojego obro?cy.

Przypomnijmy, ?e latem z Piasta do Lecha przeszed? bramkarz Grzegorz Kasprzik
Lech Poznan wird Glik kaufen für 2 Mio. PLN (~ 500.000 €)
Kamil Glik zu Lech Poznan? |#1
02.12.2009 - 14:58 Uhr
Was meinst du mit wird????

Sind sie schon einig oder wie? Hättest ruhig etwas ausführlicher übersetzen können?

•     •     •

Wer glaubt etwas zu sein, hat aufgehört etwas zu werden (Sokrates)

Galatasaray SK° FC Bayern München° Hertha BSC Berlin° FC Barcelona
Kamil Glik zu Lech Poznan? |#2
02.12.2009 - 15:49 Uhr
Zitat von europlayer:
Was meinst du mit wird????

Sind sie schon einig oder wie? Hättest ruhig etwas ausführlicher übersetzen können?


Mit dem Spieler ist sich Lech einig. Aber noch nicht ganz mit dem Klub. Aber es wird wahrscheinlich keine Probleme geben.

•     •     •

Marshall Murdock: "Rambo Sie können sich absolut sicher fühlen, weil Ihnen die am weitesten entwickelten Waffen der Welt zur Verfügung stehen."
Rambo: "Ich dachte immer der Verstand wäre die beste Waffe?"
Marshall Murdock: "Tja, Rambo die Zeiten ändern sich."
Rambo: "Ja, für manche Leute"

"Manchmal tue ich, was ich tun will. Ansonsten tue ich, was ich tun muss."
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

  Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Diesen Beitrag alarmieren
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.